Delegačný list SsZĽH č. 0 (2022/2023)

Oznamy komisie rozhodcov a vedenia SsZĽH:

 

  1. Z dôvodu administratívnych zmien Vám oznamujeme, že všetky zmeny týkajúce sa ospravedlnení, prosíme nahlasovať výlučne na email sszlhkr@gmail.com (inak podané ospravedlnenia nebudú akceptované).
  2. Rozhodcovia sú povinní sa ospravedlniť zo stretnutí na najbližší mesiac do 15-teho dňa v mesiaci a to mailom na sszlhkr@gmail.com.
    .
  3. Upozornenie pre kluby, rozhodcov a funkcionárov mimo ľadu: Na webe SsZĽH v časti DOKUMENTY je uvedený sadzobník odmien rozhodcov a funkcionárov mimo ľadu a Smernica pre obsadzovanie zápasov v ľadovom hokeji a iné potrebné dokumenty.
    .A
  4. Aktuálne sadzby stravného podľa všeobecne záväzných právnych predpisov platný od 1. septembra 2022:
                                     Pri trvaní cesty 5 – 12 hodín:  6,40 eur
                                     Pri trvaní cesty 12 – 18 hodín:  9,60 eur
                                     Pri trvaní cesty nad 18 hodín:  14,50 eur 
  5. Prípravné resp. priateľské zápasy nevypláca SsZĽH ale organizátor zápasu (väčšinou domáci klub) v zmysle ustanovení.  

(aktualizované 08.09.2022 o 15:35)

Prípravné zápasy (August) Sezóna 2022/2023)
Dátum a čas Domáci Hostia Miesto Rozhodcovia
Seniori
11.8.2022 o 18:00 Martin Žilina ZŠ Martin – hala B Štefík, Mišek, Hrdý
16.8.2022 o 17:30 Žilina Martin ZŠ Žilina Peterka, Ševčík, Hajník
17.8.2022 o 18:00 Žiar nad Hronom Dubnica nad Váhom ZŠ Žiar nad Hronom Štefík, Paulík, Hrdý
19.8.2022 o 17:30 Žilina Dubnica nad Váhom ZŠ Žilina Vido, Ševčík, Vrbinský
20.8.2022 o 17:30 D. Kubín Kežmarok ZŠ D. Kubín  ZRUŠENÉ
28.8.2022 o 17:30 D. Kubín Púchov ZŠ D. Kubín  ZRUŠENÉ
6.9.2022 o 17:30 Žilina Dubnica nad Váhom ZŠ Žilina Vido, Drblík, Durmis
7.9.2022 o 18:00 P. Bystrica Topoľčany ZŠ P. Bystrica Gajdošík, Hajník, Drblík
8.9.2022 o 18:00 Žiar nad Hronom Rimavská Sobota ZŠ Žiar nad Hronom Vido, Hrdý, Paulík
         
Juniori
2.8.2022 o 16:00  Zvolen B. Bystrica ZŠ Zvolen Staššák, Kurčík
4.8.2022 o 17:00 Žilina B. Bystrica ZŠ Žilina Peterka, Durmis, Tichý Jo.
5.8.2022 o 16:00 Martin L. Mikuláš ZŠ Martin – hala B Valach, Mišek, Jakubec A.
10.8.2022 o 17:00  Žilina Púchov ZŠ Žilina Peterka, Ševčík, Durmis
11.8.2022 o 12:15 L. Mikuláš Martin ZŠ L. Mikuláš Mihajlo, Mach
11.8.2022 o 14:45 Martin Nitra ZŠ Martin – hala B Gajdošík, Kalnický R., Kalnický T.
11.8.2022 o 16:15 Brezno Levice ZŠ Brezno Turňa, Cpin, Vilmon
12.8.2022 o 16:15  Púchov Žilina ZŠ Púchov Gajdošík, Hodoň, Tamáši
15.8.2022 o 16:00 Brezno D. Kubín ZŠ Brezno  ZRUŠENÉ
15.8.2022 o 17:00  Žilina Trenčín ZŠ Žilina Macek, Vrbinský, Ševčík
17.8.2022 o 16:00 Martin Žilina ZŠ Martin – hala B Kováčik, Hus,  Kalnický R.
17.8.2022 o 16:00  Zvolen Košice ZŠ Zvolen Rojík, Kurčík
17.8.2022 o 17:00 P. Bystrica D. Kubín ZŠ P. Bystrica Makúch, Drblík, Mikula
18.8.2022 o 17:00  Žilina Martin ZŠ Žilina Moller, Tichý Jo., Ševčík
19.8.2022 o 16:15  L. Mikuláš B. Bystrica ZŠ L. Mikuláš Knižka, Mihajlo, Pleva 
19.8.2022 o 17:00  Púchov Trenčín ZŠ Púchov Krist, Hodoň, Tamáši
22.8.2022 o 17:00  D. Kubín Detva ZŠ D. Kubín Ševčík, Kotrík, Škoda
23.8.2022 o 15:30 D. Kubín Prievidza ZŠ D. Kubín Ševčík, Mach
23.8.2022 o 16:15 Brezno Spišská Nová Ves ZŠ Brezno Staššák, Farkaš
24.8.2022 o 17:00  Žilina L. Mikuláš ZŠ Žilina Čahoj, Ševčík, Tichý Jo.
25.8.2022 o 14:45 Martin Slovan Bratislava ZŠ Martin – hala B Paulík, Tóth, Krcho
25.8.2022 o 17:30  Púchov Dubnica nad Váhom ZŠ Púchov Gajdošík, Hodoň, Vrbinský
26.8.2022 o 17:00 L. Mikuláš Kežmarok ZŠ L. Mikuláš Pleva, Mihajlo
26.8.2022 o 16:00  Zvolen Nitra ZŠ Zvolen Rojík, Kurčík
26.8.2022 o 16:00  Martin Trenčín ZŠ Martin – hala B Hanko, Kalnický T., Tóth
27.8.2022 o 15:00 P. Bystrica Dubnica nad Váhom ZŠ P. Bystrica Rehák, Hodoň
30.8.2022 o 14:45 Martin Zvolen ZŠ Martin – hala B Hanko, Hus, Tóth
31.8.2022 o 13:30  Púchov Trnava ZŠ Púchov Hatala, Hodoň, Tamáši
1.9.2022 o 16:30 Zvolen Martin ZŠ Zvolen Rojík, Kurčík
2.9.2022 o 12:15  L. Mikuláš Trenčín ZŠ L. Mikuláš  Mihajlo, Mach
2.9.2022 o 14:30  Trenčín Žilina ZŠ L. Mikuláš  Mihajlo, Mach
2.9.2022 o 15:45 D. Kubín Brezno ZŠ D. Kubín Gajdošík, Škoda, Kotrík
2.9.2022 o 16:45  Žilina Michalovce ZŠ L. Mikuláš  Mihajlo, Pleva
3.9.2022 o 8:00  L. Mikuláš Michalovce ZŠ L. Mikuláš  Pleva, Farkaš
3.9.2022 o 10:15  L. Mikuláš Žilina ZŠ L. Mikuláš  Pleva, Farkaš
3.9.2022 o 12:30  Trenčín Michalovce ZŠ L. Mikuláš  Pleva, Farkaš
6.9.2022 o 17:00 Púchov Trenčín ZŠ Púchov Makúch, Hodoň, Vrbinský
9.9.2022 o 15:30 D. Kubín P. Bystrica ZŠ D. Kubín Gajdošík, Ševčík
10.9.2022 o 10:15 Brezno D. Kubín ZŠ Brezno Turňa, Vilmon
         
Dorast
5.8.2022 o 16:00 Zvolen Martin ZŠ Zvolen Hanko, Kurčík
5.8.2022 o 17:00 Žilina B. Bystrica ZŠ Žilina Moller, Vrbinský, Ševčík
8.8.2022 o 15:30 Zvolen Žilina ZŠ Zvolen Štefík, Farkaš
11.8.2022 o 17:30 Púchov Žilina ZŠ Púchov Hodoň, Hatala
11.8.2022 o 18:45 Brezno Levice ZŠ Brezno Turňa, Cpin, Vilmon
12.8.2022 o 15:00 D. Kubín L. Mikuláš ZŠ D. Kubín Dutka, Kotrík
12.8.2022 o 17:00 Žilina Púchov ZŠ Žilina Peterka, Vrbinský, Durmis
15.8.2022 o 18:45 Brezno D. Kubín ZŠ Brezno  ZRUŠENÉ
16.8.2022 o 13:30 Martin B. Bystrica ZŠ Martin – hala B Gajdošík, Kalnický R., Kalnický T.
17.8.2022 o 14:00 P. Bystrica D. Kubín ZŠ P. Bystrica Makúch, Drblík, Mikula
18.8.2022 o 14:45 Martin B. Bystrica ZŠ Martin – hala B Paulík, Krcho, Tóth
19.8.2022 o 12:30  Žilina Zvolen ZŠ Žilina Ševčík, Vrbinský, Tichý Jo.
19.8.2022 o 14:00  Púchov Trnava ZŠ Púchov Krist, Hodoň, Tamáši
23.8.2022 o 18:45 Brezno SNV ZŠ Brezno Staššák, Farkaš
24.8.2022 o 16:00 Martin Nitra ZŠ Martin – hala B Hus, Kalnický T., Kalnický R.
25.8.2022 o 10:45 Žiar nad Hronom Levice ZŠ Žiar nad Hronom Kurčík
25.8.2022 o 14:15 D. Kubín Partizánske ZŠ D. Kubín Kotrík, Škoda
26.8.2022 o 12:30 L. Mikuláš Partizánske ZŠ L. Mikuláš Pleva, Mihajlo
27.8.2022 o 9:15 Žiar nad Hronom D. Kubín ZŠ Žiar nad hronom Paulík
30.8.2022 o 17:00 Žilina Martin ZŠ Žilina Macek, Durmis, Tichý Jo.
31.8.2022 o 15:45 D. Kubín Žiar nad Hronom ZŠ D. Kubín Paulíny, Kotrík
31.8.2022 o 16:15 Púchov Trenčín ZŠ Púchov Hatala, Hodoň, Tamáši
1.9.2022 o 14:45 Martin Zvolen ZŠ Martin – hala B Gajdošík, Kováčik, Hus
2.9.2022 o 13:15 D. Kubín Brezno ZŠ D. Kubín Gajdošík, Škoda, Kotrík
9.9.2022 o 13:15 D. Kubín P. Bystrica ZŠ D. Kubín Gajdošík, Ševčík
         
Žiaci
4.8.2022 o 12:15 (9. roč) Martin Zvolen ZŠ Martin – hala B Tóth, Kalnický T.
4.8.2022 o 13:30 (9. roč) L. Mikuláš Břeclav JL Arena LM Mihajlo, Sejna
4.8.2022 o 14:30 (8. roč) Martin Zvolen ZŠ Martin – hala B Tóth, Kalnický T.
4.8.2022 o 16:00 (7. roč) Zvolen Nitra ZŠ Zvolen Sprušanský, Hrčka 
4.8.2022 o 17:15 (9. roč) Brezno B. Bystrica  ZŠ Brezno Turňa, Cpin, Vilmon
4.8.2022 o 18:00 (6. roč) Zvolen Nitra ZŠ Zvolen Sprušanský, Hrčka 
5.8.2022 o 19:45 (9. roč) Brezno L. Mikuláš ZŠ Brezno Turňa, Cpin, Vilmon
6.8.2022 o 00:00 (9. roč) L. Mikuláš B. Bystrica JL Arena   ZRUŠENÉ 
6.8.2022 o 00:00 (8. roč) L. Mikuláš B. Bystrica JL Arena   ZRUŠENÉ 
6.8.2022 o 9:00 (9. roč) Žilina Púchov ZŠ Žilina Hajník, Tichý Ju.
6.8.2022 o 9:00 (7. roč) Púchov Žilina ZŠ Púchov Drblík, Hodoň
6.8.2022 o 10:00 (7. roč) Martin L. Mikuláš ZŠ Martin – hala B Jakubec A., Mišek
6.8.2022 o 11:30 (8. roč) Žilina Púchov ZŠ Žilina Hajník, Tichý Ju.
6.8.2022 o 11:30 (6. roč) Púchov Žilina ZŠ Púchov Drblík, Hodoň
6.8.2022 o 12:15 (6. roč) Martin L. Mikuláš ZŠ Martin – hala B Jakubec A., Mišek
9.8.2022 o 15:45 (7. roč) Zvolen Nitra ZŠ Zvolen Puškár S., Hrčka
9.8.2022 o 18:00 (6. roč) Zvolen Nitra ZŠ Zvolen Puškár S., Hrčka
11.8.2022 o 17:30 (5. roč) Zvolen B. Bystrica ZŠ Zvolen Farkaš, Sprušanský
13.8.2022 o 9:00 (9. roč) Žilina L. Mikuláš ZŠ Žilina Moller, Tichý Ju.
13.8.2022 o 10:00 (8. roč) Martin B. Bystrica ZŠ Martin – hala B Volna, Kováčik
13.8.2022 o 10:45 (5. roč) D. Kubín L. Mikuláš ZŠ D. Kubín Dutka, Kleskeň
13.8.2022 o 11:30 (8. roč) Žilina L. Mikuláš ZŠ Žilina Moller, Tichý Ju.
14.8.2022 o 8:45 (9. roč) Púchov Žilina ZŠ Púchov Hodoň, Rehák
14.8.2022 o 9:00 (7. roč) Žilina L. Mikuláš ZŠ Žilina Hajník, Macek
14.8.2022 o 10:30 (5. roč) Martin Trenčín ZŠ Martin – hala B Kleskeň, Tóth
14.8.2022 o 11:15 (8. roč) Púchov Žilina ZŠ Púchov Hodoň, Rehák
14.8.2022 o 11:30 (6. roč) Žilina L. Mikuláš ZŠ Žilina Hajník, Macek
15.8.2022 o 16:00 (9. roč) Zvolen Poprad ZŠ Zvolen Puškár S., Rác
15.8.2022 o 18:00 (8. roč) Zvolen Poprad ZŠ Zvolen Puškár S., Rác
16.8.2022 o 15:00 (9. roč) D. Kubín L. Mikuláš ZŠ D. Kubín Mach, Kvak Š.
16.8.2022 o 17:00 (7. roč) D. Kubín L. Mikuláš ZŠ D. Kubín Mach, Kvak Š.
17.8.2022 o 12:15 (7. roč) L. Mikuláš Zvolen ZŠ L. Mikuláš Mihajlo, Mach
17.8.2022 o 14:30 (6. roč) L. Mikuláš Zvolen ZŠ L. Mikuláš Mihajlo, Mach
17.8.2022 o 15:00 (7. roč) Púchov Trenčín ZŠ Púchov Hodoň, Tamáši
18.8.2022 o 12:15 (9. roč) L. Mikuláš Brezno ZŠ L. Mikuláš Mihajlo, Sejna
18.8.2022 o 14:30 (7. roč) L. Mikuláš Brezno ZŠ L. Mikuláš Mihajlo, Sejna
18.8.2022 o 15:00 (8. roč) D. Kubín L. Mikuláš ZŠ D. Kubín Vrbinský, Kalnický T.
18.8.2022 o 17:00 (6. roč) D. Kubín L. Mikuláš ZŠ D. Kubín Vrbinský, Kalnický T.
19.8.2022 od 9:00 (4. roč) D. Kubín TURNAJ ZŠ D. Kubín Kotrík, Gajdošík 
20.8.2022 od 8:00 (4. roč) D. Kubín TURNAJ ZŠ D. Kubín Gajdošík, Ševčík, Vrbinský
20.8.2022 o 9:00 (8. roč) Púchov Trenčín ZŠ Púchov Hodoň, Gajdošík
20.8.2022 o 10:00 (9. roč) Martin Žilina ZŠ Martin – hala B Kalnický R., Volna
20.8.2022 o 11:15 (6. roč) Púchov Trenčín ZŠ Púchov Hodoň, Gajdošík
20.8.2022 o 13:45 (9. roč) Púchov Dubnica nad Váhom ZŠ Púchov Hodoň, Gajdošík
20.8.2022 o 16:15 (7. roč) Púchov Dubnica nad Váhom ZŠ Púchov Hodoň, Gajdošík
21.8.2022 od 8:00 (4. roč) D. Kubín TURNAJ ZŠ D. Kubín Gajdošík, Ševčík, Vrbinský
21.8.2022 o 08:45 (5. roč) Martin Zvolen ZŠ Martin – hala B Kleskeň, Kotrík
21.8.2022 o 11:00 (7. roč) Martin B. Bystrica ZŠ Martin – hala B Tóth, Kotrík
21.8.2022 o 13:15 (6. roč) Martin B. Bystrica ZŠ Martin – hala B Tóth, Kotrík
22.8.2022 o 15:00 (7. roč) D. Kubín Detva ZŠ D. Kubín Kotrík, Škoda
23.8.2022 o 10:45 (6. roč) D. Kubín Ružomberok ZŠ D. Kubín Gajdošík, Mach
23.8.2022 o 13:00 (7. roč) D. Kubín Ružomberok ZŠ D. Kubín Gajdošík, Mach
23.8.2022 o 16:00 (9. roč) Zvolen B. Bystrica ZŠ Zvolen Puškár S., Hrčka
23.8.2022 o 16:00 (5. roč) Ružomberok D. Kubín ZŠ Ružomberok Kotrík, Škoda
23.8.2022 o 18:00 (8. roč) Zvolen B. Bystrica ZŠ Zvolen Puškár S., Hrčka
24.8.2022 o 17:00 (9. roč) L. Mikuláš Haviřov ZŠ L. Mikuláš Kotrík, Sejna
24.8.2022 o 15:00 (9. roč) Púchov Partizánske ZŠ Púchov Rehák, Hodoň
24.8.2022 o 15:00 (5. roč) Ružomberok D. Kubín ZŠ Ružomberok Dutka, Škoda
26.8.2022 od 8:00 (2008) D. Kubín TURNAJ ZŠ D. Kubín Dutka, Kotrík, Škoda
27.8.2022 od 8:30 (2008) D. Kubín TURNAJ ZŠ D. Kubín Gajdošík, Ševčík, Paulíny
27.8.2022 o 9:00 (7. roč) Žilina Púchov ZŠ Žilina Vrbinský, 
27.8.2022 o 9:45 (7. roč)  L. Mikuláš B. Bystrica ZŠ L. Mikuláš Pleva, Mihajlo
27.8.2022 o 10:00 (9. roč) P. Bystrica Topoľčany ZŠ P. Bystrica Rehák, Hodoň
27.8.2022 o 11:45 (6. roč)  L. Mikuláš B. Bystrica ZŠ L. Mikuláš Pleva, Mihajlo
27.8.2022 o 11:30 (6. roč) Žilina Púchov ZŠ Žilina Vrbinský, 
27.8.2022 o 11:45 (6. roč) Žiar nad Hronom D. Kubín ZŠ Žiar nad Hronom Paulík
27.8.2022 o 12:00 (6. roč) P. Bystrica Topoľčany ZŠ P. Bystrica Rehák, Hodoň
28.8.2022 od 6:30 (2008) D. Kubín TURNAJ ZŠ D. Kubín Gajdošík, Vrbinský
28.8.2022 o 10:00 (5. roč) Púchov P. Bystrica ZŠ Púchov Hodoň, Tamaši
29.8.2022 o 10:15 (5. roč) Zvolen Martin ZŠ Zvolen Hrčka, Sprušanský
30.8.2022 o 16:00 (9. roč) Zvolen  Žilina ZŠ Zvolen Hrčka, Sprušanský
30.8.2022 o 16:00 (5.roč) D. Kubín Ružomberok ZŠ D. Kubín Kotrík, Škoda
30.8.2022 o 18:00 (8. roč) Zvolen  Žilina ZŠ Zvolen Hrčka, Sprušanský
30.8.2022 o 12:15 (7. roč) Žilina Zvolen ZŠ Žilina Čahoj, Macek
30.8.2022 o 14:45 (6. roč) Žilina Zvolen ZŠ Žilina Čahoj, Macek
30.8.2022 o 16:30  (9. roč) Púchov Vsetín ZŠ Púchov Hodoň, Tamáši
30.8.2022 o 16:00 (5. roč) D. Kubín Ružomberok ZŠ D. Kubín Paulíny
31.8.2022 o 13:30 (9. roč) D. Kubín Žiar nad Hronom ZŠ D. Kubín Paulíny, Kotrík
31.8.2022 o 14:30 (8. roč) Martin Nitra ZŠ Martin – hala B Kalnický R., Kalnický T.
31.8.2022 o 16:30 (9. roč) Martin Nitra ZŠ Martin – hala B Kalnický R., Kalnický T.
1.9.2022 o 11:00 (8. roč) Púchov Prievidza ZŠ Púchov Hodoň, Tamáši
1.9.2022 o 13:15 (6. roč) Púchov Prievidza ZŠ Púchov Hodoň, Tamáši
1.9.2022 o 15:30 (9. roč) Púchov Vsetín ZŠ Púchov Hatala, Hodoň
2.9.2022 o 16:45 (5. roč) Zvolen Nitra ZŠ Zvolen Hrčka, Fekete
2.9.2022 o 18:00 (5. roč) L. Mikuláš Nitra ZŠ Zvolen Hrčka, Fekete
2.9.2022 o 19:15 (5. roč) Zvolen L. Mikuláš ZŠ Zvolen Hrčka, Fekete
3.9.2022 o 9:00 (7. roč) Žilina Martin ZŠ Žilina Hajnik, Gajdošík
3.9.2022 o 9:00 (6. roč) Púchov Trenčín ZŠ Púchov Hodoň, Rehák
3.9.2022 o 10:00 (9. roč) Martin Ružomberok ZŠ Martin – hala B Mišek, Hus
3.9.2022 o 10:30 (5. roč) L. Mikuláš S. N. Ves JL aréna Sejna
3.9.2022 o 11:30 (6. roč) Žilina Martin ZŠ  Žilina Hajnik, Gajdošík
3.9.2022 o 11:30 (7. roč) Púchov Piešťany ZŠ Púchov  ZRUŠENÉ
3.9.2022 o 12:15 (8. roč) Martin Ružomberok ZŠ Martin – hala B Kalnický T., Hus
3.9.2022 o 12:15 (4. roč) L. Mikuláš S. N. Ves JL aréna Sejna
3.9.2022 o 15:30 (8. roč) Zvolen Nitra ZŠ Zvolen Rojík, Puškár S.
10.9.2022 o 9:00 (8. roč) Púchov Dubnica nad Váhom ZŠ Púchov Hodoň, Tamáši
10.9.2022 o 9:00 (9. roč) Ružomberok B. Bystrica ZŠ Ružomberok Kotrík, Škoda
10.9.2022o 10:00 (9. roč) Martin Košice ZŠ Martin Mach, Mihajlo
10.9.2022 o 11:00 (8. roč) Ružomberok B. Bystrica ZŠ Ružomberok Kotrík, Škoda
10.9.2022 o 11:30 (6. roč) Púchov Dubnica nad Váhom ZŠ Púchov Hodoň, Tamáši
10.9.2022o 12:15 (7. roč) Martin Košice ZŠ Martin Mach, Mihajlo
10.9.2022 o 12:45 (7. roč) Brezno R. Sobota ZŠ Brezno Turňa, Vilmon
10.9.2022 o 13:00 (7. roč) Ružomberok B. Bystrica ZŠ Ružomberok Kotrík, Škoda
10.9.2022 o 15:00 (6. roč) Ružomberok B. Bystrica ZŠ Ružomberok Kotrík, Škoda